אלבום תמונות הינו נחלת העבר

אלבום תמונות הינו נחלת העבר, הוא פס מן העולם יחד עם מצלמות הפילם וכל המערך התומך בהן. אלבום תמונות דיגיטלי הפך כבר מזמן להיות נחלת הכלל. לא לחינם הפך האלבום הדיגיטלי לפריט חובה למתחתנים. אלבום דיגיטלי הינו המזכרת האולטימטיבית מכל אירוע. באלבום של פעם היו אנשים צוברים תמונות רבות, בדרך כלל בסדר כרונולוגי.

זאת משום שלא היה ניתן לסדרן בצורה אחרת. בעידן של היום התמונות הדיגיטליות נערמות בתיקיות דיגיטליות במחשב ואינן תופסות מקום פיזי. לכן, אלבום דיגיטלי פיזי נערך ומופק רק לציון אירועים מיוחדים, אירועים חשובים אשר הערך הרגשי הטמון בהם רב ואשר מעוררים בנו את הרצון להפיק מזכרת עבורם. אלבום תמונות דיגיטלי נערך בדרך כלל תוך השקעה רבה של העורך גם בעיצובו של האלבום ובמיקום התמונות שבו (לכן, בעת הזמנת אלבום תמונות דיגיטלי יש לשים דגש מיוחד גם על עיצובו).

יש לדרוש ולוודא כי נייר ההדפסה איכותי ונראה יפה לעין. לפני מספר שנים ניתן היה לראות פה ושם אלבום דיגיטלי שהתמונות בו דהויות ושחוקות. לפיכך, יש לזכור כי אלבום תמונות דיגיטלי ניתן להגנה גם באמצעות ציפוי הדפים בו בלמינציה שתגן על הדפים שבו לאורך שנים ארוכות.

עם עליית היקפי השימוש וייצור האלבומים ניתן היום להדפיס אלבום תמונות דיגיטלי בעלויות נמוכות במיוחד, ללא התפשרות על איכותו של האלבום. מבצעים המתפרסמים באתרי קופונים למיניהם מאפשרים להגביר את הזמנת האלבומים ולייחד אלבום דיגיטלי נפרד לציון סיומה של שנה (בעבור מתנת יום הולדת מקורית). רעיונות נוספים: ליצור אלבום תמונות דיגיטלי כמזכרת מטיול מוצלח, סתם אלבום דיגיטלי ואפילו אלבום תמונות דיגיטלי שיסכם ביקור קרובים מהדרום בחג.

הגברת הפקת האלבומים תחדש את הכיף העתיק שבצפייה משותפת ונינוחה באלבומי תמונות. הרי למי התחשק אי פעם לשבת מול המחשב עם חברים ולדפדף בין התמונות הדיגיטליות שנערמו בתיקיות ללא סדר וללא מחשבה כשהועתקו לשם ישירות מהמצלמה, לרוב גם ללא עריכה מינימאלית? לכן, אם גם אתם מרגישים שהחיים חומקים לכם בין האצבעות, קחו לכם רגע והכינו לעצמכם אלבום תמונות דיגיטלי אישי משלכם.