אלבום תמונות דיגיטלי זה המחליף את האלבומים הישנים
אלבום תמונות דיגיטלי הינו אלבום תמונות המורכב מתמונות מעוצבות על גבי דפים. 

אלבום זה מחליף את האלבומים הישנים.

אלבום תמונות, נקרא גם אלבום תמונות מעוצב, בו ניתן לדפדף בדפים , לאחוז ביד ולהראות לחברים.

ההבדל בין אלבום דיגיטלי לאלבום ישן הוא שאם בעבר היו משתמשים במצלמת פילם והיו צריכים לפתח את התמונות במעבדה, לרכוש אלבום בנפרד ורק אז לרכוש אלבום ולשבץ את התמונות בתוכו, הרי שהיום כל אחד מאיתנו יכול לצלם במצלמה דיגיטלית ולעצב את האלבום בעצמו.

עיצוב אלבומים היום הפך בעצם להליך ממש פשוט.

מעבירים את התמונות הדיגיטליות מהמצלמה לתיקייה במחשב ובעזרת תוכנה ייעודית לטובת עיצוב אלבומים דיגיטליים ניתן לסדר את התמונות ולעצב אותן בעזרת רקעים, כיתובים, מסגרות, איורים וטקסטים ולשלוח להדפסה ישירות מהתוכנה ללא כל צורך לצאת מהבית.

אלבום דיגיטלי זה נשמר במחשב וניתן לדפדף בו ולשנות אותו מתי שרוצים.

כך בעצם מקבלים אלבום דיגיטלי , אלבום תמונות מעוצב לפי טעמכם האישי.

בנוסף לכך, אלבום דיגיטלי, הוא אלבום בעל דפים עבים וקשיחים שמאריכים את חיי המדף של האלבום וגם סוג ההדפסה הוא איכותי יותר להבדיל מאלבום תמונות רגיל שאינו דיגיטלי. מדובר באלבום תמונות דיגיטלי מסוג פוטו, אלבום פרימיום.

כמו כן ניתן לבחור אלבום תמונות דיגיטלי בכל מיני גדלים. החל מהגדול ביותר ועד הקטן ביותר.

בנוסף לכך יש מגוון עצום של כריכות לכל אלבום דיגיטלי . ניתן לבחור כריכת דמוי עור, כריכה בצבעים שונים, כריכת תמונה, כריכה משולבת, כריכה קשה , כריכה רכה וכו'.... וכך בעצם לקבל אלבום תמונות בדיוק לפי הטעם האישי של כל אחד ואחד.

זמן הפקת האלבום אורך בערך 6 עד 7 ימי עסקים וניתן לבקש לשלוח את אותו אלבום תמונות דיגיטלי ישירות לבית הלקוח או ללכת לאסוף אותו מבית העסק.

עיצוב אלבומים דיגיטליים בכלל ועד עיצוב אלבום דיגיטלי בפרט הפך היום לחלק בלתי נפרד מהחברה שלנו.

כיום משתמשים באלבומי תמונות הדורשים עיצוב אלבומים דיגיטליים בהרבה מאוד תחומים בחיים:
חתונות, בר מצוות, ימי הולדת, אירועים אישיים ומשפחתיים, ספרי שירים , עבודות שורשים, אלבומי הריון, ספרי מסע, הגדה לפסח, אלבום לפורים, חנוכיות, לוחו שנה, כרטיסי ביקור, הזמנות  וכו'.

מחיר אלבום דיגיטלי הוא מחיר שווה לכל כיס ובתמורה לכך מקבלים אלבום תמונות יקר ערך ומאוד מכובד.