הסבר על ספר תמונות מעוצב

הסבר על ספר תמונות מעוצב

ספר תמונות מעוצב הוא אלבום דיגיטלי משודרג. אם פעם היינו חושבים פעמיים לפני כל לחיצה על המצלמה, כי סרטי צילום ופיתוחם עלה יקר, היום אנחנו לוחצים על המצלמה הדיגיטלית בלי חשבון. עשרות תמונות מכל חופשה באילת ומאות תמונות מכל חופשה בחו"ל.

התוצאה היא המון תמונות כשרבות מהן מעניינות ויפות. אז מוחקים את מה שיצא ממש לא טוב, ובכל זאת נשארים עם כמות גדולה של תמונות. היום כבר בכלל לא יקר לפתח תמונה דיגיטאלית, רק שבמקום לפתח תמונות בסגנון הישן, אנחנו רוצים להציע לכם ספר תמונות מעוצב.

לבנות לעצמכם אלבום מעוצב

ספר תמונות מעוצב הוא אלבום תמונות גדול. אלבום מעוצב שהתמונות מודפסות ישירות על דפיו. תשכחו מאותם אלבומים מעוצבים וישנים אליהם הייתם צריכים להשחיל כל תמונה בנפרד ועוד לנסות לכתוב ברור ומסודר ליד כל תמונה במקום הקטן שהוקצה לכך.

כעת אתם יכולים ליצור לעצמכם אלבום מעוצב. עם תמונה על הכריכה שאתם תחליטו, עם צבעי רקע שאהבתם, עם הסידור הספציפי של התמונות בכל דף, עם כיתוב מוקלד ומסודר ליד כל תמונה ועם כותרת לכל עמוד.

אלבומים מעוצבים- מתנה מקורית לכל אחד

אלבומים מעוצבים ביד אישית היא אחת המתנות היפות, המקוריות והאישיות ביותר. אין עוד מתנה כזו למישהו. האלבום מכיל תמונות שנוגעות רק למקבל המתנה.  זה אלבום שנוגע בו אישית ומדבר אליו מעבר לתמונות עצמן.

יש למתנה הזו משמעות בעיצוב הכללי, בכיתוב שהוספתם ליד כל תמונה, בהחלטה שלכם אילו תמונות להכניס ובסיפור שיצרתם בדרך שבה סידרתם את התמונות. תמצאו את תהליך הבנייה של אלבום מעוצב מהנה גם לכם.

זול לקנות ויקר לקבל

שלא כמו ללכת ולחפש מתנה בחנויות, שבהם אתם רק מחפשים משהו לא ידוע במחיר סביר, הנה לכם מתנה איכותית במחיר זול. ולמחיר אין כאן משמעות בעיני מקבל המתנה הזו. לכם זה עלה זול, ולו זה מתקבל ביוקר. זו מתנה עם משמעות רגשית ועם ערך מוסף עצום.

וגם לעצמכם, ספר תמונות מעוצב היא מזכרת נהדרת. אל תשאירו את התמונות מהחופשה בתיקיית המחשב. צרו לעצמכם אלבום מעוצב בכדי לשמר את החוויה של הטיול לעוד שנים רבות.