אלבום תמונות- יש עוד דבר כזה?

אלבום תמונות- יש עוד דבר כזה?

לפני עשר שנים, אלבום תמונות היה פריט חובה בכל בית. זו הייתה הדרך שלנו לשמר זיכרונות. היום, עם המהפכה הדיגיטאלית, אנחנו מצלמים כמויות של תמונות ושומרים אותן על המחשב. אנחנו אומרים לעצמנו שבכל רגע שנרצה נוכל לפתוח את התמונות ולהיזכר, אבל האמת היא שאנחנו לא עושים זאת. אולם, המהפכה הדיגיטאלית לא העלימה את הרעיון של אלבום תמונות. היא פשוט שידרגה אותו לאלבום תמונות דיגיטלי.

אלבום תמונות דיגיטלי- מתנה אישית ומיוחדת

אלבום דיגיטלי הוא אלבום שהודפס במיוחד עבורכם. האלבום נראה כמו ספר ומכיל תמונות שאתם העברתם לבית הדפוס. שלא כמו באלבומים הישנים, הצילומים הם חלק מהדף של אלבום תמונות דיגיטלי.

התוצאה היא מזכרת לעצמכם או מתנה לקרובים שלכם. האלבום אישי ומיוחד. הן בזכות הצילומים הפרטיים והן בזכות העריכה האינדיבידואלית, אין עוד כמוהו בכל העולם. כל מי שיקבל אלבום תמונות דיגיטלי יעריך מתנה שכזו.

אלבום דיגיטלי- תהליך העריכה

כיום ניתן לבצע את כל התהליך העיצוב ועריכת האלבום ישירות מהמחשב הביתי שלכם. תוכנות פשוטות שמותקנות באתרי האינטרנט מאפשרות לכם להעלות אליהן את התמונות ולקבוע היכן תמוקם כל תמונה בדף- מה יהיה גודלה, האם היא תוצג בקו ישר או בנטייה, האם להדפיס אותה בגווני אפור, שחור-לבן או צבע מלא.

מעבר להחלטה על כל תמונה בנפרד, עריכת אלבום תמונות דיגיטלי מאפשרת לכם להוסיף כיתוב לכל תמונה, כותרת לאלבום וכותרת לכל עמוד. ככה אפשר להוסיף משפטים מצחיקים, תיאור על מה רואים בתמונה ותאריך הצילום.

עריכת אלבום תמונות דיגיטלי- חוויה לכל המשפחה

את האלבום הערוך שעיצבתם באתר האינטרנט אתם שולחים ישירות אלינו. אנחנו מקבלים את הקובץ, מדפיסים אותו באיכות גבוהה ועל נייר קרטון איכותי ומבריק. את האלבום המוכן נשלח אליכם בדואר.

כל תהליך העיצוב והעריכה של אלבום דיגיטלי שכזה הוא פשוט ומהיר. אפשר להזמין את כל המשפחה לקחת חלק בתהליך. כולם יושבים סביב מסך המחשב, מחליטים אילו תמונות יופיעו באלבום ומה יהיה כתוב בו. התהליך משעשע ומגבש. אתם נזכרים בהמון אירועים וחוויות משותפות. גם התוצאה משמחת את כולם, כי כולם לקחו בה חלק.