עיצוב אלבומים דיגיטליים- כל מה שרציתם לדעת

עיצוב אלבומים דיגיטליים- כל מה שרציתם לדעת

אלבומים דיגיטליים החליפו ושידרגו את הפורמט של אלבומי התמונות הישנים. לא עוד תמונות מודפסות בגודל אחיד שאנחנו צריכים להשחיל לריבועים מניילון ולא עוד אלבומים שבהם אנחנו יושבים לכתוב בקטן ולא בנוח על יד כל תמונה איפה ומתי היא צולמה.

עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא תהליך פשוט וקל, שכל אחד יכול לעשות אותו ישירות מהמחשב בבית. באתרי האינטרנט של חברות דפוס המציעות עיצוב אלבומים דיגיטליים, ניתן למצוא תוכנת עריכה ועיצוב לאלבומים הללו. אין צורך להוריד את התוכנה למחשב שלכם. היא רצה על רשת האינטרנט וכולה בעברית ונוחה לשימוש.

עיצוב אלבומים באמצעות התוכנה באתר

השלב הראשון של עיצוב אלבומים באמצעות התוכנה באתר הוא לבחור את סוג האלבום. מה יהיה הגודל שלו, כמה דפים הוא יכיל ומה יהיה הרקע של כל דף. בשלב השני של עיצוב אלבומים מעלים את התמונות לאתר.

העלאת התמונות מתבצעת כמו העלאת תמונות לפייסבוק ולדואר האלקטרוני. אורך תהליך ההעלאה תלוי באיכות התמונה. בשלב השלישי אתם מתחילים למקם את התמונות בכל דף. אולי תרצו שעמוד אחד יכיל תמונה מוגדלת על כל הדף ואילו העמוד שמולו יכיל שלוש או ארבע תמונות אחת מתחת לשנייה.

אלבומים דיגיטליים- ספר תמונות אישי ומיוחד

אפשרויות העיצוב של אלבומים דיגיטליים היא כיד הדמיון החופשית. לכן, כל אלבום נראה אישי ומיוחד כל כך. לא רק שהוא מכיל את התמונות שאתם צילמתם או שצילמו אתכם, אלא הוא ערוך לפי טעמכם האישי.

ניתן להוסיף כיתוב בכל עמוד ולכל תמונה. את כריכת האלבום אפשר לערוך בדיוק כמו כריכה של ספר: תמונה גדולה מקדימה עם כותרת גדולה ומשעשעת. מאחור ניתן לערוך כמה תמונות, כמו קולאז' ולתת תיאור מילולי מפורט יותר.

נוחות השימוש ותהליך ההדפסה

אפשר לשמור את האלבום בכל שלבי העריכה שלכם. אפשר לשמור אותו כקובץ על המחשב או על השרת של אתר האינטרנט. כך אפשר גם להדפיס את אותו האלבום כמה פעמים ולהמשיך לערוך בו שינויים.

את הקובץ המוכן אתם שולחים אלינו. איננו מתערבים בעיצוב ובעריכה. מה שהחלטתם לשלוח אלינו זה מה שנדפיס עבורכם. ההדפסה מתבצעת באמצעות מדפסת מיוחדת לתמונות. הצבעים חדים והגימור איכותי במיוחד. את האלבום המוכן אנחנו שולחים אליכם בדואר לפי הכתובת שתמסרו לנו.