מהו ספר זכרונות?

מהו ספר זכרונות?

לכולנו חיים שמלאים בסיפורים וחוויות. אירועים שמחים, מקרים משעשעים, חוויות שעיצבו את מי שאנחנו וזכרונות של אהובים אותם נרצה לנצור לעד. ספר זכרונות הוא הספר שלכם. אין עורך שיגיד לכם מה חשוב ומה לא, אין שיקולים של מה יעניין את הקוראים ומה ימכור יותר.

ספר זכרונות, ביסודו, לא נועד לתפוצה רחבה, וכאן גם קסמו. זה ספר אישי, שנכתב עבורכם ועבור הקרובים שלכם. אין ממי להתבייש ואין את מי להרשים. מה שתכתבו בספר שלכם הוא אותם דברים שחשובים לכם ושחשוב לכם להעלות על הכתב, למען התיעוד ולשימוש הדורות הבאים.

ספר זכרונות דיגיטלי 

כשאתם שומעים את הביטוי "כתיבת ספר זכרונות", ודאי עולה בראשכם סיטואציה של ישיבה מול מחברת וכתיבה ארוכה ומייגעת בכתב יד. אך אין זה כך כיום. עולם הדיגיטל של ימנו פטר אותנו מכתיבה בכתב יד, על כל חסרונותיה, היד כואבת, הכתב לא ברור, מחיקות וחוסר סדר.

ספר זכרונות דיגיטלי הוא ספר ממוחשב עם יתרונות רבים. קודם כל, הכתיבה היא בהקלדה על מחשב. משמעות הדבר היא בכתב אחיד וברור, הידיים לא כואבות, קצב הכתיבה הרבה יותר מהיר, ניתן לערוך בכל רגע, למחוק או להוסיף מבלי לפגוע במראה הכללי של הטקסט.

תוספות מיוחדות בספר זכרונות דיגיטלי

ספר זכרונות בגרסא הממוחשבת הוא מעבר לספר רגיל. בספר הממוחשב תוכלו להוסיף תמונות בכל גודל. תמונה על כל הדף, לצד הטקסט או באמצע הטקסט. כמו כן, תוכלו להוסיף רקעים צבעוניים, רקעים מתמונות, כותרות בעיצובים מיוחדים וכתב בגופן ייחודי.

עוד תוספת מעניינת שניתן להכניס אל ספר זכרונות הוא מסמכים, תמונות ישנות ותעודות עתיקות. ניתן לסרוק אותם באיכות גבוהה שתשמור על המראה המקורי שלהם. כך, המסמכים הללו ישמרו לעד. כקובץ דיגיטלי הם מוגנים מפני נזקי הזמן. התיעודים הללו יעשירו את ספר הזכרונות שלכם ויעשו אותו למעניין יותר.

את הקובץ המוכן אתם מוזמנים לשלוח אלינו. חברת הדפוס שלנו תדפיס עבורכם את הספר באותה איכות ורמת גימור של ספר מסחרי. את הספר נשלח אליכם בדואר, לכל כתובת שתתנו לנו.